XTZclub.pl
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Forum
Linki
Kontakt
Galeria
Regulamin
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
problem z odpaleniem...
oging do gaznika xtz...
czujnik ciśnienia oleju
sprężanie a zapalani...
Okolice Puław
Najciekawsze Tematy
II Zlot Tenerkowy? [272]
Jakie opony do XT... [228]
Chłopaki z SK i C... [213]
znalezione na All... [185]
Zlot XTZ: SK - CZ... [121]
Witamy
Niech motórzyści wżdy postronni znają, iż tenerowcy nie gęsi, iż swe forum mają

Zapraszamy do rejestracji na nowym forum:
xtzclub.pl

To forum funkcjonuje jako archiwum, proszę nie dodawać już nowych treści.

Zobacz Temat
XTZclub.pl | Ogólne | Wyprawy
Strona 4 z 11 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Autor RE: Chłopaki z SK i CZ organizują zlot XTZ
blyshkrik
UĹźytkownik

PostĂłw: 361
Miejscowość: info o mnie tylko na PRV
Motocykl: XTZ 750 '93
GG: 13949293
Dodane dnia 09.06.2009 12:45
witam

oto skald na wyjazd

ronon - Bielsko Biala -
BANAN + kobita Bielsko Biala

nie potwierdzili:

Adrianzmc - Zamosc
King Of Snake - Kaszebe + kolezka na viadrze
ziut - Katowice

koledzy na standby'u - znaczy sie moze w sobote dolacza

duszek9 - Goleniow
Al-Batar - Otwock

prawdopodobnie eskorta do granicy.
cochise

tak wiec w najlepszym razie bedzie 9 maszyn + niewiasta albo tylko 7 i plec piekna.
pzdr
L

... Mam Made in Japan za pare papierów
Kilka bajerów by zginać frajerów ...
BANAN
UĹźytkownik

PostĂłw: 110
Miejscowość: BIELSKO-BIAŁA
Motocykl: xtz750
Dodane dnia 13.06.2009 09:44
jak tam wglada lista obecnosciemot: wink
King Of Snake
UĹźytkownik

PostĂłw: 452
Dodane dnia 13.06.2009 12:20
Bracki na Viadrze odpada - 19.06 leci z chłopakami na Litwę, także pewnie drugiego wyjazdu nie załatwi.
Natomiast mój wyjazd w 100% zależy od tereski - jak się z nią dogadam i przez tydzień nie zrobi mi awantury - jadę. Na razie ma okres i cieknie jak szalona...

ziut
UĹźytkownik

PostĂłw: 23
Miejscowość: katowice
Motocykl: xtz660
Dodane dnia 13.06.2009 12:52
potwierdzam obecność! tyle,że już naprawdę się pogubiłem gdzie mam potwierdzić - czy na forum,czy na priv- no to potwierdzam tutaj, na stówkę jadę, chyba,że niebo mi się zwali na łeb emot: smile
tak sobie myślę, że podjadę do B-B i dalej z kol.Rononem i kol.Bananem emot: smile
ronon
UĹźytkownik

PostĂłw: 307
Miejscowość: Bielsko-Biała
GG: 9274440
Dodane dnia 13.06.2009 15:22
no kol. ziut zapraszamyemot: smileemot: smile ja wlasnie kufry kończe a banan sie zbroi hehehe,dzisiaj namiot zanabyłemot: smile
więc dawaj do bielska i jedziemy razem, w kupie razniejemot: wink

Nie jeździj szybciej niż potrafisz myśleć.
BANAN
UĹźytkownik

PostĂłw: 110
Miejscowość: BIELSKO-BIAŁA
Motocykl: xtz750
Dodane dnia 13.06.2009 18:59
a wczoraj torby wojskowe zawiesil na stel. made in RONONemot: pfft
cochise
UĹźytkownik

PostĂłw: 338
Miejscowość: Kraków
Motocykl: XTZ 750
GG: 6681490
Dodane dnia 14.06.2009 09:59
blyshkrik napisał/a:
to moja alternatywna trasa do najprostrzego dojazdu na zlot z mojej wiochy

w pewnym monecie niestety widac balon bo google mapa to durna strona i kiedy nie ma drogi (np przeprawa promowa) wali trase do okola
dokladnie w Nowym Korczymiu droga 973

http://tnij.org/dgsl

moja trasa to ok 465 km
natomiast traska drogami wojewodzkimi to 452 km - bardzo ale to bardzo nudna

wide, ze sa chetni koledzy z okolic kaszub, jesli maja ochote sie wybrac to proponuje wyjazd w czwartek postoj na noc u mnie(nie ma zadnego problemu) i w piatek z samego ranca mozemy ruszyc razem

pzdr
L

Kilka takich rad co do atrakcji:
1. Z Buska pociągnijcie na Słupię i 1km do Pacanowa. Można zrobić kilka fotek z Koziołkiem Matołkiem. Sam byłem tam w Boże Ciało. Po drodze kupicie truskawki przy drodze, świeże. Stamtąd (Słupia) w prawo na Kraków i znów w lewo za mostem w Nowym Korczynie jest fajny Prom - płatny 6 PLN za osobę/wóz. Stamtąd można podskoczyć do Zalipia - 8km - tzw malowana wieś - domy malowane w kwiatki. Stamtąd pociągnąć na Wojnicz/Nowy Sącz/Piwniczną do celu. Ale w Sączu będzie ciężko z przejazdem, wąskie ulice, słabe oznakowanie, korki i GPS dziwnie prowadzi
2. Albo: nie dojeżdżać do Wojnicza, tylko przez Żabno, na rondzie w prawo i znów w Biskupicach Radłowskich w Prawo na Szczurową, i stamtąd na południe przez Brzesko do Sącza. Jeśli nie chcecie promu w Korczynie - to wcześniej ze słupii pojechać wzdłuż Wisły do Koszyc i mostem do Szczurowej. Tak czy siak znów mamy Sącz.
3. Albo: Ze Szczurowej wyboistym asfaltem do Niepołomic, Wieliczki i dalej tak jak proponowałeś wcześniej trasę przez Dobczyce, Wiśniową, Kasinę, Rabkę, Nowy Targ, Jurgów/Javorinę do celu.
4. Albo Najfajniej: Ze Szczurowej do Niepołomic przez Puszczę Niepołomicką, do Wieliczki i dalej tak jak proponowałeś wcześniej trasę przez Dobczyce, Wiśniową, Kasinę, Mszanę-tam za mostem w lewo na Zabrzeż, stamtąd na granicę Sromowce/Spiska Stara Ves, następnie na Matiasovce/Slovenska Ves/Lendak/Tatr Lomnica/Strbskie Pleso do Lipt Hradka. I to jest proponowana przeze mnie trasa.
5. Dlaczego tak trochę dziwnie- bo to fajna trasa, naprawdę. A na Słowacji trasa z Popradu do Lipt Hradka o ile się nie mylę to dwupasmówka z potrzebną winietą (koszt dodatkowe 40 PLN, około).
6. Jakby co to dzwoń w tym tyg - 5603 958 850, We czw jestem w Białymstoku a nie wiem czy w piątek nie będę musiał zostać w Wawie. Stąd nie wiem czy pojadę. Ale gdy wrócę we czw do Kraka to spikniemy się gdzieś po drodze.

...pierdu pierdu, a i tak wszyscy wylądujemy na BMW...
Edytowane przez cochise dnia 14.06.2009 10:00
Al-Batar
UĹźytkownik

PostĂłw: 27
Miejscowość: Otwock
Dodane dnia 14.06.2009 11:26
Ja napewno w Piatek nie dam rady, ale myśle cały czas intensywnie i jak dobrze pójdzie to dobije w sobote z wieczora.......życie jest wredne emot: pinch
blyshkrik
UĹźytkownik

Dodane dnia 15.06.2009 15:23
cochise napisał/a:
blyshkrik napisał/a:

w pewnym monecie niestety widac balon bo google mapa to durna strona i kiedy nie ma drogi (np przeprawa promowa) wali trase do okola

moja trasa to ok 465 km

wide, ze sa chetni koledzy z okolic kaszub, jesli maja ochote sie wybrac to proponuje wyjazd w czwartek postoj na noc u mnie(nie ma zadnego problemu) i w piatek z samego ranca mozemy ruszyc razem

pzdr
L

1. Z Buska pociągnijcie na Słupię i 1km do Pacanowa. Można zrobić kilka fotek z Koziołkiem Matołkiem. Sam byłem tam w Boże Ciało. Po drodze kupicie truskawki przy drodze, świeże. Stamtąd (Słupia) w prawo na Kraków i znów w lewo za mostem w Nowym Korczynie jest fajny Prom - płatny 6 PLN za osobę/wóz. Stamtąd można podskoczyć do Zalipia - 8km - tzw malowana wieś - domy malowane w kwiatki. Stamtąd pociągnąć na Wojnicz/Nowy Sącz/Piwniczną do celu. Ale w Sączu będzie ciężko z przejazdem, wąskie ulice, słabe oznakowanie, korki i GPS dziwnie prowadzi
2. Albo: nie dojeżdżać do Wojnicza, tylko przez Żabno, na rondzie w prawo i znów w Biskupicach Radłowskich w Prawo na Szczurową, i stamtąd na południe przez Brzesko do Sącza. Jeśli nie chcecie promu w Korczynie - to wcześniej ze słupii pojechać wzdłuż Wisły do Koszyc i mostem do Szczurowej. Tak czy siak znów mamy Sącz.
3. Albo: Ze Szczurowej wyboistym asfaltem do Niepołomic, Wieliczki i dalej tak jak proponowałeś wcześniej trasę przez Dobczyce, Wiśniową, Kasinę, Rabkę, Nowy Targ, Jurgów/Javorinę do celu.
4. Albo Najfajniej: Ze Szczurowej do Niepołomic przez Puszczę Niepołomicką, do Wieliczki i dalej tak jak proponowałeś wcześniej trasę przez Dobczyce, Wiśniową, Kasinę, Mszanę-tam za mostem w lewo na Zabrzeż, stamtąd na granicę Sromowce/Spiska Stara Ves, następnie na Matiasovce/Slovenska Ves/Lendak/Tatr Lomnica/Strbskie Pleso do Lipt Hradka. I to jest proponowana przeze mnie trasa.
5. Dlaczego tak trochę dziwnie- bo to fajna trasa, naprawdę. A na Słowacji trasa z Popradu do Lipt Hradka o ile się nie mylę to dwupasmówka z potrzebną winietą (koszt dodatkowe 40 PLN, około).
6. Jakby co to dzwoń w tym tyg - 5603 958 850, We czw jestem w Białymstoku a nie wiem czy w piątek nie będę musiał zostać w Wawie. Stąd nie wiem czy pojadę. Ale gdy wrócę we czw do Kraka to spikniemy się gdzieś po drodze.

dzieki za opis
bedziemy w kontakcie

blyshkrik
UĹźytkownik

Dodane dnia 15.06.2009 15:26
King Of Snake napisał/a:
Bracki na Viadrze odpada - 19.06 leci z chłopakami na Litwę, także pewnie drugiego wyjazdu nie załatwi.
Natomiast mój wyjazd w 100% zależy od tereski - jak się z nią dogadam i przez tydzień nie zrobi mi awantury - jadę. Na razie ma okres i cieknie jak szalona...

jak bedzie dzilac poprawnie to smialo podjedz do mnie i w piatek rano polecimy
PS.
ja narazie nie mam butow(sie rozkleily a terrain'ow w rozmiarze k.... brak) a teresa poszla na rozrzad i olej i jakies uszczelki, mam nadziej, ze zadne krzaki nie wyjda emot: pfft bo sie chyba rozplacze

blyshkrik
UĹźytkownik

Dodane dnia 15.06.2009 17:33
blyshkrik napisał/a:
cochise napisał/a:
blyshkrik napisał/a:

moja trasa to ok 465 km

pzdr
L

dzieki za opis
bedziemy w kontakcie

PS.
tu ma inna
http://tnij.org/dllo - chyba lepsiejsza

cochise
UĹźytkownik

PostĂłw: 338
Miejscowość: Kraków
Motocykl: XTZ 750
GG: 6681490
Dodane dnia 15.06.2009 23:00
Jest OK, ale:
1. Ważne by u knedlików nie wskoczyć na E50 - winieta
2. Odcinek z Wiśniowej do Mszany przez Węglówkę i Kasinkę to odcinek z dziurami i hardcorowym asfaltem na długim odcinku. W sam raz na XTZ. Ale zna go słabo, bo tam jeżdżę autem, a bryki szkoda na te dziury
3. Trasa pomiędzy Jędrzejowem via działoszyce / Proszowice - ok, dobrze oznakowane wiejskie spokojne drogi. Nie licząc podpitych "emot: pfftowiatów" w calibrach i golfach w okolicy proszowic, ale to jest wszędzie. Natomiast z Proszowic poleciłbym traskę na Nowe Brzesko, tam przez most na Wiśle (w N. Brzesku w lewo i zaraz w prawo), znów w prawo i po 1km wąski most, za mostem 100m w prawo w Puszczę Niepołomicką aż do Niepołomic. Stamtąd kilka fajnych wariantow nw kier na Dobczyce i dalej na Wiśniową. To częste, przyjemne trasy które zaliczam tak "wokół komina".
4. Można też zrobić mix tych tras. Np: Prażmów-Warka-Kozienice-Lipsko-Ożarów-Sandomierz-Słupia-Pacanów-N.Korczyn-Żabno-Szczurowa-Niepołomice-Wieliczka-Siepraw-Czechówka_myślenice_Wiśniowa-Kasina-Mszana-Zabrzeż-Szczawnica-Sromowce-i dalej przez knedlikowo wariantem 1 (pkt 4 mego poprzedniego posta) czyli Spiska Stara Ves, następnie na Matiasovce/Slovenska Ves/Lendak/Tatr Lomnica/Strbskie Pleso do Lipt Hradka.
5. Między Sandomierzem a Słupią/Pacanowem mamy kilka wahadełek, ale można to ominąć przyjemną trasą: Ożarów-Opatów-Iwaniska_Staszów-Stopnica-Słupia. Jechałem tamtędy w zeszłym tyg i minąłem ze 3 auta i żadnego TIRa
6. Twoj wariant 2 jest dobry, ale trasa 7 to spory ruch. Zatem zależnie o której będzie wylot - jak będzie pośpiech - trasa twój wariant 2. Jak będziue dużo czasu - zalecałbym trasę przyjemniejszą a dłuższą. Mój wariant opisany powyżej będzie dłuższy o jakieś 1-1,5h.

...pierdu pierdu, a i tak wszyscy wylądujemy na BMW...
Edytowane przez cochise dnia 15.06.2009 23:07
King Of Snake
UĹźytkownik

Dodane dnia 16.06.2009 09:37
Ginekolog King z pomocą Kolegi Cochise (za co niniejszym bardzo dziękuję) jak prawdziwy mężczyzna załatał cieknącą Tereskę po omacku i bez włosków, ale udało się!! Dzisiaj napęd i skaładanie - także jadę!!

ronon
UĹźytkownik

Dodane dnia 16.06.2009 12:29
tak sie zastanawiam co zabrać,
co warto miec a czego nie warto brać ze sobą (ekwipunek) może bardziej doświadczeni sie wypowiedzą?

blyshkrik
UĹźytkownik

Dodane dnia 16.06.2009 14:13
ja napewno biere detki, bo juz raz sie nad morze bez wybralem i kilka kilosow przed celem detke szlag trafil, miale tylko 20 min z Karwi do Rumi zeby kupic nowa.
wiec napewno detki zeby se nerowow oszczedzic
biere tyz klucze i smar do lancucha no i oil na dolewke
co poza tym ? hm nie wiem, zeby calego warsztatu nie brac emot: pfft
a noz, sie wie

ronon
UĹźytkownik

Dodane dnia 16.06.2009 14:19
no wlasnie bardziej "emot: pfftoza tym" mnie interesujeemot: smile
nie mam żadnej maszynki do gotowania coby kawe zrobićemot: huh ale napewno ktoś bendzie miałemot: smile

blyshkrik
UĹźytkownik

Dodane dnia 16.06.2009 16:38
chyba nie bedzie problemu znalezdz tego typu sprzetu na kampingu.
wiekszosc slowakow, ja i ziut wybrala domki, wiec chyba taki sprzet bedzie na wyposarzeniu miejscowej chalupy.

Bartas
UĹźytkownik

PostĂłw: 1038
Miejscowość: okolice Bydg
Motocykl: ST 89 -> ST 97
GG: 7558412
Dodane dnia 16.06.2009 16:47
Byl przeciez gdzies temat co zabierac w trase, wiec poszukajcie emot: wink Lista jest w mojej relacji z Chorwacji. Moze cos podpatrzycie.
blyshkrik
UĹźytkownik

Dodane dnia 16.06.2009 16:48
cochise napisał/a:
Jest OK, ale:
1. Ważne by u knedlików nie wskoczyć na E50 - winieta
2. Odcinek z Wiśniowej do Mszany przez Węglówkę i Kasinkę to odcinek z dziurami i hardcorowym asfaltem na długim odcinku. W sam raz na XTZ. Ale zna go słabo, bo tam jeżdżę autem, a bryki szkoda na te dziury
3. Trasa pomiędzy Jędrzejowem via działoszyce / Proszowice - ok, dobrze oznakowane wiejskie spokojne drogi. Nie licząc podpitych "emot: pfftowiatów" w calibrach i golfach w okolicy proszowic, ale to jest wszędzie. Natomiast z Proszowic poleciłbym traskę na Nowe Brzesko, tam przez most na Wiśle (w N. Brzesku w lewo i zaraz w prawo), znów w prawo i po 1km wąski most, za mostem 100m w prawo w Puszczę Niepołomicką aż do Niepołomic. Stamtąd kilka fajnych wariantow nw kier na Dobczyce i dalej na Wiśniową. To częste, przyjemne trasy które zaliczam tak "wokół komina".
4. Można też zrobić mix tych tras. Np: Prażmów-Warka-Kozienice-Lipsko-Ożarów-Sandomierz-Słupia-Pacanów-N.Korczyn-Żabno-Szczurowa-Niepołomice-Wieliczka-Siepraw-Czechówka_myślenice_Wiśniowa-Kasina-Mszana-Zabrzeż-Szczawnica-Sromowce-i dalej przez knedlikowo wariantem 1 (pkt 4 mego poprzedniego posta) czyli Spiska Stara Ves, następnie na Matiasovce/Slovenska Ves/Lendak/Tatr Lomnica/Strbskie Pleso do Lipt Hradka.
5. Między Sandomierzem a Słupią/Pacanowem mamy kilka wahadełek, ale można to ominąć przyjemną trasą: Ożarów-Opatów-Iwaniska_Staszów-Stopnica-Słupia. Jechałem tamtędy w zeszłym tyg i minąłem ze 3 auta i żadnego TIRa
6. Twoj wariant 2 jest dobry, ale trasa 7 to spory ruch. Zatem zależnie o której będzie wylot - jak będzie pośpiech - trasa twój wariant 2. Jak będziue dużo czasu - zalecałbym trasę przyjemniejszą a dłuższą. Mój wariant opisany powyżej będzie dłuższy o jakieś 1-1,5h.

dzieki za pomoc, powiem szczerze ten googlemapa to syf,
nic nie pasuje w rzeczywistosci, juz raz sie naciolem, tak wiec biere mape szczegolowa "copernicus" i przejze te warianty o ktorych piszesz
PS.
papier mnie jeszcze nie zawiodl, przynajmniej jadac na mazury czy nad morze, tak wiec google to tylko szkic, biere mape i ide kreslic emot: pfft

King Of Snake
UĹźytkownik

Dodane dnia 16.06.2009 22:56
blyshkrik napisał/a:
smialo podjedz do mnie i w piatek rano polecimy

No to będę... Wyjadę w czwartek ok południa...
Nikt więcej z północy nie leci?? Sam będę przez pół Polski naginać?????????
Panowie wpisujcie kto jedzie i gdzie śpi kopiując poprzednika...
King Of Snake - 1os. - namiot

Edytowane przez King Of Snake dnia 16.06.2009 23:51
Strona 4 z 11 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
Shoutbox
maslok666 19.05.2018 01:42
yo

fxrider 17.11.2017 22:51
Dzisiaj 10ta rocznica istnienia forum emot: smile

rychu 11.10.2016 15:29
cześć wszystkim emot: smile

Giani XTZ 26.08.2015 15:15
Halo halo emot: smile

Giani XTZ 27.01.2015 13:23
nadal działa emot: smile

Giani XTZ 27.01.2015 13:22
hahaha

rychu 30.03.2014 16:20
dziś sprawdzałem, czy działa?

LukaSS 01.12.2013 11:51
test testu emot: smile Ktoś tu jeszcze zagląda? emot: smile

xieciu 24.11.2012 19:51
a Ciebie co tu sprowadza?

szymek1960 26.09.2012 20:27
jeszcze działa?

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Logowanie
Nazwa UĹźytkownika

Hasło

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
UĹźytkownikĂłw Online
Gości Online: 2
Brak UĹźytkownikĂłw Online

Zarejestrowanch UzytkownikĂłw: 485
Najnowszy UĹźytkownik: yaraso
Copyright © 2007-2010 XTZclub.pl